Строк давності помилок. До якої помилки не дотягнуться контролери. Чи можуть оштрафувати за помилки 2017 року, якщо 1095 днів уже минуло? «Карантинні» спецправила строку давності. Помилки, які не варто виправляти. Як подання уточнюючого розрахунку впливає на строк давності – уточнення у ПКУ 2021 року.
Відповідальність за помилки з податку на прибуток. Нові розміри - 2021р. «Карантинне» звільнення – за які порушення та за які періоди не штрафують.
ТОП помилок з податку на прибуток за рейтингом ДПС.
Способи виправлення: за допомогою уточнюючої декларації; за допомогою поточної декларації. Обираємо оптимальний варіант виправлення. Особливості подання правильної фінзвітності.
Як розрахувати суму недоплати, самоштраф та пеню. Особливості обчислення пені під час карантину. Чи рятує переплата від штрафних санкцій. На які рахунки потрібно сплачувати самоштраф та пеню.
Занижено податок на прибуток: правила виправлення + числовий приклад.
Завищено податок на прибуток: правила виправлення + числовий приклад.
Не перенесли збиток минулого року: як виправити. При щоквартальному звітування чи треба подавати уточненку за кожний період, чи можна за рік.
Завищено мінус з податку на прибуток – чи загрожує штраф. Судова практика.
Не проставили відмітку про відмову від різниць: чи можна позбутися помилки.
Помилки у рядку 01 (загальна сума доходу) – виправляти чи ні.
Помилка з податку на репатріацію: алгоритм виправлення.
Не подали додаток АВ при виплаті дивідендів фізособі: ризики. Чи варто виправляти такий огріх.
Помилка в додатку ПП (сумі пільг): що загрожує
Лектор: Галина Морозовська
Експерт з питань оподаткування та обліку. Автор публікацій у професійних бухгалтерських виданнях та інформаційних ресурсах. Досвід у сфері консультування з податку на прибуток, ПДВ, ЗЕД, бухгалтерського обліку - 15 років.
Поділитись:
Обговорення
Для того щоб написати коментар необхідно увійти в існуючий акаунт!
Обговорення