Основні засоби в обліку підприємства «Медіа Бухгалтерія»

Основні засоби в обліку підприємства

Для перегляду необхідна діюча підписка, якщо Ви вже придбали, то просто увійдіть.

Поділитись:

Про що Ви дізнаєтесь:
  • Нормативна база, що регулює питання обліку основних засобів в українському законодавстві - бухгалтерський, податковий облік, документальне оформлення.
  • Визнання об'єктів основних засобів - момент визнання необоротного активу в бухгалтерському обліку, що вважати одиницею обліку об'єкта основних засобів, в тому числі при роботі з орендованими об'єктами. Право на податковий кредит з ПДВ - момент виникнення, особливості.
  • Первісна вартість об'єкта основних - з чого вона складається, в яких випадках може змінюватися.
  • Амортизація в бухгалтерському обліку. Поняття вартості, яка амортизується. Ліквідаційна вартість - чи обов'язково її визначати і яким способом розраховувати. Методи, період нарахування, призупинення (обов'язкове / добровільне).
  • Зміст і ремонти об'єктів основних засобів. Класифікація ремонтів на поточні і капітальні. Облік і документальне оформлення (як власними силами, так і з залученням сторонніх організацій). Особливості податкового обліку витрат на ремонт і утримання основних засобів.
  • Модернізація і витрати на поліпшення - критерії відмінності від витрат на ремонт. Порядок бухгалтерського і податкового обліку.
  • Ліквідація об'єктів основних засобів - по витікання терміну використання, до закінчення такого терміну, вимушена ліквідація, форс-мажорні обставини. Документальне оформлення. Нарахування / ненарахування ПДВ, реалізація брухту.
  • Продаж об'єктів основних засобів - особливості податкового та бухгалтерського обліку, в тому числі питання нарахування ПДВ (продаж дорожче, дешевше залишкової вартості).

Олена Бондарева
Лектор: Олена Бондарева

Незалежний бухгалтер-експерт, консультант-практик з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в області проведення семінарів та податкового консультування - 20 років. Автор численних публікацій на бухгалтерську тематику.


Поділитись:

Обговорення