Огляд новин з 16 по 18 березня 2020 «Медіа Бухгалтерія»

Огляд новин з 16 по 18 березня 2020

Огляд новин з 16 по 18 березня 2020

Для перегляду необхідна діюча підписка, якщо Ви вже придбали, то просто увійдіть.

Поділитись:

Про що Ви дізнаєтесь:
  • Введено карантин на всій території України з 12 березня по 3 квітня 2020 р.
  • КМУ прийняв рішення, що обмежує пасажирські перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
  • Тимчасово заборонено з 16 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. перетинання державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.
  • З 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.закриваються  пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.
  • Тимчасово звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для запобігання, локалізації та ліквідації коронавірусної хвороби, перелік яких визнає КМУ.
  • Як вплинуть зміни в законодавстві  на роботу підприємства.

Олена Габрук
Лектор: Олена Габрук

Незалежний експерт-консультант з оподаткування, обліку, кадрових питань. Досвід робіт у сфері консультаційної та лекторської роботи - 25 років, із них 19 - в офіційному виданні ДФСУ. Автор численних публікацій на податкову, облікову, кадрову тематику в профільних бухгалтерських ресурсах.


Поділитись:

Обговорення