ФОП – перезавантаження після карантину! Зміни в оподаткуванні, ЄСВ, РРО. Електронні лікарняні. Банківський моніторинг. Новий фінансовий моніторинг. «Медіа Бухгалтерія»

ФОП – перезавантаження після карантину! Зміни в оподаткуванні, ЄСВ, РРО. Електронні лікарняні. Банківський моніторинг. Новий фінансовий моніторинг.

Для перегляду необхідна діюча підписка, якщо Ви вже придбали, то просто увійдіть.

Поділитись:

Про що Ви дізнаєтесь:
  • Нові ліміти для «єдинників». Особливості розрахунку нових лімітів на весь 2020 рік!
  • ФОП без книги обліку доходів і витрат/доходів – це можливо, але не для усіх!!!
  • ЄСВ – звільнення для ФОП; ЄСВ по виплатам працівникам. Чи варто виплачувати зарплату без податків, чи сплачувати їх не в повному обсязі? Аналізуємо норми Закону № 533, позицію НБУ та норми КЗпП.
  • Міграція ФОП – «єдинників» між різними групами єдиного податку під час карантину та після – все про головне!
  • Доля податкової амортизації по виробничих основних засобах у ФОП – «загальників» під час простою.
  • РРО – відтермінування. Хто і коли РРО – зобов’язаний в 2020-2021рр.? Облік залишків запасів. Штрафи. Пошук безРРО-шних «гаваней» в Законі про РРО.
  • Електронні та паперові лікарняні в 2020р. Як страхувальнику отримати Е – лікарняний. Визначення страхового стажу для Е- лікарняних. Розрахунок допомоги та заявка – розрахунок. Протокол комісії (уповноваженого) із соціального страхування. Е-лікарняний відкрито, а за оплатою страхувальник не звертається – оцінюємо наслідки!
  • ФОП – роботодавець – що важливо перевірити після завершення карантину по роботі персоналом? Заяви працівників, накази, розрахунки, табелі обліку робочого часу – все має значення. Дистанційна робота працівників – в законі! Специфіка оформлення дистанційної роботи при прийнятті працівника на роботу, переведенні на час карантину та повернення «надомника» в офіс. Гнучкий режим роботи працівника по-новому! Цивільно – правові договори. Рекомендації по оптимізації витрат н оплату праці найманого персоналу на час «кризового» стану.
  • Банківський моніторинг готівкових операцій та розрахунків із застосуванням ПК. Новий фінансовий моніторинг з 28.04.2020р.

Олена Габрук
Лектор: Олена Габрук

Незалежний експерт-консультант з оподаткування, обліку, кадрових питань. Досвід робіт у сфері консультаційної та лекторської роботи - 25 років, із них 19 - в офіційному виданні ДФСУ. Автор численних публікацій на податкову, облікову, кадрову тематику в профільних бухгалтерських ресурсах.


Поділитись:

Обговорення