Вихід із ТОВ і продаж частки ТОВ: бухгалтерський і податковий облік, юридичні аспекти, практичні ситуації. «Медіа Бухгалтерія»

Вихід із ТОВ і продаж частки ТОВ: бухгалтерський і податковий облік, юридичні аспекти, практичні ситуації.

Для перегляду необхідна діюча підписка, якщо Ви вже придбали, то просто увійдіть.

Поділитись:

Про що Ви дізнаєтесь:
  • Добровільний і примусовий вихід учасника з товариства. Виплата вартості частки учаснику, що виходить. Облік операцій з виходу в емітента. Податок на прибуток. ПДВ, єдиний податок, ВЗ, ЄСВ. Бухгалтерський облік виплати учаснику більше, ніж номінал частки. облік виплати учаснику менш, ніж номінал частки. Вихід з ТОВ учасника, який не вніс вкладу до статутного капіталу. Облік в емітента операцій з відмови учасника від виплати вартості частки. Податковий і бухгалтерський облік в учасника-інвестора.
  • Юридичні нюанси продажу частки. Оформлення купівлі-продажу. Податок на прибуток і ПДВ у продавця і покупця. Бухгалтерський облік у продавця і покупця. Продаж частки єдино податником.
  • Оподаткування інвестиційного прибутку фізосіб. Як визначити оподатковуваний дохід. Як вірно визначити в Податковій декларації про майновий стан і доходи оподатковуваний інвестприбуток. Коли сплатити задекларовані зобов’язання з ПДФО і ВЗ. Розгляд практичних ситуацій.
  • Продаж інвестактиву фізособою іншій фізособі, продаж інвестактиву юрособі, де такий дохід відображається.
  • Правові тонкощі викупу часток у власному статутному капіталі. Облік викупу частки. Наслідки придбання частки у власному статутному капіталі. Наступний продаж частки. Податок на прибуток, податок на репатріацію, ПДВ. Розгляд практичних ситуацій.

Наталія Гаврилюк
Лектор: Наталія Гаврилюк

Професійний податковий консультант з питань оподаткування, бухгалтерського обліку, організації внутрішнього контролю, сертифікований аудитор, директор аудиторської компанії «ПрофАудитЕксперт», сертифікований внутрішній аудитор, сертифікований головний бухгалтер по МСФО, сертифікація IAPBE,має багаторічний досвід ведення бухгалтерського обліку, складання й подання фінансової звітності, досвід роботи в зовнішньоекономічної діяльності, оптимізації оподаткування, оцінки фінансового стану підприємства, має досвід роботи судовим експертом судовоекономічних експертиз


Поділитись:

Обговорення