Дистанційна та надомна робота - оновлення КЗпП – 2021! Нові вимоги до трудового договору, особливості визначення робочого місця та обов’язків сторін з охорони праці. «Медіа Бухгалтерія»

Дистанційна та надомна робота - оновлення КЗпП – 2021! Нові вимоги до трудового договору, особливості визначення робочого місця та обов’язків сторін з охорони праці.

Для перегляду необхідна діюча підписка, якщо Ви вже придбали, то просто увійдіть.

Поділитись:

Про що Ви дізнаєтесь:
  1. Дистанційна та надомна робота – різні форми трудового договору: спільне та відмінне!
  2. Нові законодавчі вимоги до трудового договору (усна/письмова форма).
  3. Як запровадити дистанційну та надомну роботу не порушуючи законодавство?
  4. Місце роботи працівника поза офісом: в яких випадках роботодавець зобов’язаний проводити обстеження умов праці та як це оформити?
  5. Які витрати роботодавець має компенсувати дистанційному та надомному працівнику?
  6. Графік роботи дистанційного та надомного працівника; норма робочого часу; як обліковувати час роботи працівника поза офісом?
  7. Порядок ознайомлення працівника з наказом на запровадження такої роботи, з локальними документами. Як правильно ознайомити працівника в е-форматі?

Олена Габрук
Лектор: Олена Габрук

Незалежний експерт-консультант з оподаткування, обліку, кадрових питань. Досвід робіт у сфері консультаційної та лекторської роботи - 25 років, із них 19 - в офіційному виданні ДФСУ. Автор численних публікацій на податкову, облікову, кадрову тематику в профільних бухгалтерських ресурсах.


Поділитись:

Обговорення

Татьяна Татьяна  1 рік, 8 місяців тому

Доброго дня ! Підкажіть будь ласка як бути в ситуації коли працівник не виходить на роботу ,по причині того, що вона залишилила заяву перевести іі на дистанційну (надомну)роботу на період карантину. І все .Є тільки її заява . Дякую.